${i18n('leia_kiirelt')}
Direktor

Kristi Aria

kristi.aria@torvandi.edu.ee

Õppejuht

Jonas Nahkor

jonas.nahkor@torvandi.edu.ee

Sekretär-juhiabi

Marelle Nuut

marelle.nuut@torvandi.edu.ee

+372 530 195 10

1.a klassiõpetaja

Katri Purka

katri.purka@torvandi.edu.ee

1.b klassiõpetaja

Jana Adari

jana.adari@torvandi.edu.ee

1.c klassiõpetaja

Cätriin Kalaver

catriin.kalaver@torvandi.edu.ee

1.d klassiõpetaja

Mariliis Limbak

mariliis.limbak@torvandi.edu.ee

2.e klassiõpetaja

Kristel Kaun

kristel.kaun@torvandi.edu.ee

2.f klassiõpetaja

Ruth Maria Jõgiste

ruthmaria.jogiste@torvandi.edu.ee

2.g klassiõpetaja

Kristi Kivisaar

kristi.kivisaar@torvandi.edu.ee

Muusikaõpetaja

Indra-Mirell Zeinet

indra-mirell.zeinet@torvandi.edu.ee

Liikumisõpetaja

Leila Merilo

leila.merilo@torvandi.edu.ee

Insener-leiutaja

Jaak-Albert Metsoja

jaak-albert.metsoja@torvandi.edu.ee

HEVKO ja tugikeskuse juht, sotsiaalpedagoog

Liis Siigla

liis.siigla@torvandi.edu.ee

+372 586 340 10

Eripedagoog-õpiabirühma õpetaja

Kaisa Moks

kaisa.moks@torvandi.edu.ee

Logopeed

Saima Salomon

saima.salomon@torvandi.edu.ee

Pikapäevarühma ja abiõpetaja

Jane Oks-Kütt

jane.oks-kutt@torvandi.edu.ee

Avatud on vastuvõtt 1. klassi!

Tõrvandi Kool

Tartu maakond, Kambja vald, Ülenurme alevik, Pargi tn 2, 61714
Reg: 77001783

Kontaktid

kool@torvandi.edu.ee

Üldtelefon: +372 53 019 510

Tugikeskus: +372 58 634 010

Olemas on juurdepääs liikumispuudega inimestele.

Järelevalve

Koolis teostab järelevalvet Haridus- ja Teadusministreerium (Munga 18, 50088, Tartu)

Kiirviited

Stuudium Taskutark
Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat kogemust meie veebisaidil. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

08:00
Uksed, individuaalne töö, suhtlus vanematega

09:00 - 10:25
Õppeplokk: 1. – 2. tund (85 min)

10:25 – 10:35
Vahetund

10:35 – 11:20
3. tund (45 min)

11:20 – 12:05
Söögi- ja õuevahetund

12:05 – 12:50
4. tund (45 min)

12:50 – 13:00
Vahetund

13:00 – 13:45
5. tund (45 min)

Kuni 15.00
Pikapäevarühm, huvitegevus

I vaheaeg 2023
23.10.2022 - 29.10.2023

II vaheaeg 2023/24
21.12.2023 - 07.01.2024

III vaheaeg 2024
26.02.2024 - 03.03.2024

IV vaheaeg 2024
22.04.2024 - 28.04.2024

V vaheaeg 2024
13.06.2024 - 31.08.2024